OFERTA

3-0.jpg

FOTOWOLTAIKA

Instalacje fotowoltaiczne podłączone do sieci energetycznej są prostym i tanim, alternatywnym źródłem energii dla obiektów przemysłowych i posesji prywatnych. Sprzedawane przez nas niezawodne urządzenia, montowane przez wykwalifikowanych monterów to gwarancja długiej pracy i szybkiego zwrotu inwestycji, a w przypadku pojawienia się problemów, sprawnej naprawy w całym okresie eksploatacji. Wszystkie użyte materiały posiadają polskie certyfikaty.

Decydując się na instalację ogrzewania, musimy brać pod uwagę wiele rzeczy; cenę, żywotność, potencjalna szkodliwość dla środowiska, rozkład domu. Obecnie, coraz częściej wspomina się o aspekcie ekologicznym, a przepisy dotyczące korzystania z węgla jako źródła ciepła, nakładają na nas coraz bardziej rygorystyczne wymagania. Warto zainwestować w coś, co posłuży latami, nie czyszcząc naszego portfela tak, jak robi to ogrzewanie konwekcyjne, czy gazowe. Inwestycja w ogrzewanie podczerwienią nie tylko pozwoli zadbać o środowisko, ale i zaoszczędzić nawet do kilkunastu tysięcy złotych.

Promienniki podczerwieni to konwektory energii elektrycznej, które zamieniają ją w ciepło. Jak zostało wspomniane już wcześniej, urządzenie nie nagrzewa powietrza, w związku z czym energia cieplna nie jest tracona. Jest to zdecydowana oszczędność, ponieważ ogrzewając np. pomieszczenie w kamienicy, gdzie sufity są wysokie, energia cieplna dociera bezpośrednio do ciał stałych, zwiększając naszą temperaturę odczuwalną.

Czym się wyróżniają folie grzewcze? Większość klasycznych systemów grzewczych wykorzystuje zjawisko fizyczne zwane konwekcją, oznaczającą proces przenoszenia ciepła za pośrednictwem cieczy lub powietrza.

W procesie konwekcji występują jednak straty i opóźnienia. W foliach grzewczych konwekcja nie znajduje zastosowania. Energia jest przekazywana za pomocą promieniowania IR. W przypadku tego zjawiska wyemitowana energia jest bezpośrednio przenoszona na podgrzewany przedmiot, bez opóźnienia czasowego.

Folia grzewcza emituje długofalowe promieniowanie podczerwone, oznaczane, jako promieniowanie IR-C o długości fali 3-100 μm, bez widzialnego udziału światła. Fale te przechodzą przez powietrze bez jakichkolwiek ograniczeń, w energię cieplną przekształcają się dopiero, kiedy dochodzą do powierzchni takich przedmiotów, jak ściany domu, meble.

Wydzielane ciepło szybko staje się odczuwalne, przy równoczesnym zmniejszeniu zużycia energii.

                                                      WYBIERZ JAKOŚĆ I GWARANCJĘ!

Nie tylko zapewnimy materiały do realizacji zlecenia, ale także dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu pomożemy je Państwu odpowiednio dobrać. Co istotne, nasza instalacja podlega 5-letniej gwarancji!

Staramy się, by warunki każdego z podejmowanych przez nas zleceń regulowała pisemna umowa. Dodatkowo gwarantujemy wystawienie rachunku i faktury VAT.

Chcemy, by Klienci byli zadowoleni, korzystając z naszych usług.

Wiele firm już nam zaufało i podjęło z nami stałą współpracę, m.in.: Selfa, Afore, Emiter. Również dzięki temu cały czas się rozwijamy, a jakość naszych usług i produktów jest wysoko ceniona.
 

OGRZEWANIE NA PODCZERWIEŃ

PARTNERZY

logo.png
logo1.png
cronos-grzejniki-logo.png
logo_emiternet_katowice.png
afore_100.png